OKNA

Okna Białystok – Mat – Pol

 

Okna to jeden z podstawowych elementów konstrukcyjnych budynku mieszkalnego czy też przeznaczonego do innych celów. Podobnie jak drzwi, stanowi łącznik ze światem zewnętrznym. W mieszkaniach i innych typach budynków jest ich zazwyczaj wiele, ponieważ wpada przez nie z zewnątrz światło naturalne. Nasza firma Mat – Pol w swojej ofercie posiada również różnego typu okna. W Białymstoku, gdzie siedzibę ma nasze przedsiębiorstwo, szczycimy się wykonywaniem różnego rodzaju usług najwyższej jakości, a liczba zadowolonych klientów stale się powiększa. Zaufał nam czołowy producent okien Petecki, którego produkty są dostępne w naszej firmie. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się nie tylko sprzedażą okien, ale również ich montażem. Posiadamy duży kapitał doświadczeń, związanych nie tylko ze sprzedażą okien w Białymstoku, ale także w świadczeniu innych usług, które wykonujemy w całej Polsce.

W swojej ofercie posiadamy nie tylko okna, ale także elementy niezbędne do ich osłony: różnego rodzaju rolety i żaluzje. W propozycji naszej firmy znajdują się nie tylko sprzedawane przez nas okna. W Białymstoku jesteśmy liderami w sprzedaży i montażu okien, produkowanych przez firmę Petecki. W naszej firmie dostępny jest największy wybór okien w całej Europie.

– Impressive Line 70 P

To doskonałe okna klasy A, których grubość ścianek wynosi 3 mm. Wykonane są one z polichlorku winylu, dzięki czemu spełniają normy budowlane i ekologiczne. Okna zapewniają izolację termiczną, dodatkowo są dostępne w szerokiej gamie kolorów.

– Impressive Design 70 P

Jest to produkt najczęściej wybierany przez właścicieli domów jedno i wielorodzinnych. Pozwala obniżyć zużycie energii, dodatkowo jego prosta rama pozwala podkreślić klasyczny styl domostwa.

– Impressive Class 73 P

Ich wygląd sprawia, że stanowią najczęstszy wybór osób, które pragną nadać swojemu mieszkaniu nowoczesnego wyglądu. Oprócz zalet dotyczących ich nowoczesnego wyglądu, ich konstrukcja pozwala obniżyć zużycie energii.

Posiadamy również szeroki wybór okien, które są przystosowane do budownictwa pasywnego.

– Future Design 86 MD

To okna klasy premium. Prezentują najwyższy standard, są przeznaczone dla niskoenergetycznych domów pasywnych. Są wykonane z tworzywa kompozytorowego, dzięki czemu gwarantuje najwyższa szczelność okien.

– Future Line 82 MD

Dzięki tym oknom możliwe jest zaprojektowanie dużej powierzchni szklanej, ponieważ pozyskują ciepło z promieni słonecznych. Wyraźnie zmniejszają utratę energii, ponieważ skonstruowane są w standardzie 3-szybowego pakietu.

– Excellent Class 82 MD 

Ten typ okien pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów izolacji termicznej, wśród wszystkich okien PCV. Nie tylko pozwala zmniejszyć zużycie energii, ale także spełnia standardy nowoczesnego wyglądu.

– Okna typu Imperial

Ten typ okien oparty jest na trójkomorowym systemie, dzięki któremu w znacznym stopniu wzmocniona jest wytrzymałość mechaniczna okien. Dodatkowo zapewnia niezastąpioną izolację termiczną.

 

okna

 

Firma PETECKI jest wiodącym producentem stolarki otworowej klasy premium. Jako nieliczni oferujemy okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili pięciu systemodawców tj.: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz YAWAL. Posiadamy pięć prężnie działających zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 26 000  m2, 18 nowoczesnych linii technologicznych, własną pracownię projektową oraz rozbudowaną sieć dystrybucji. Zatrudniamy 700 pracowników. Pod względem możliwości wytwórczych plasujemy się w ścisłej czołówce nie tylko krajowych, ale i europejskich producentów stolarki otworowej o czym świadczy wyprodukowanych przez nas 6 000 000 okien.  W naszej ofercie znajdą Państwo energooszczędne

REHAU

okna Białystok

Okna idealnie wyprofilowane

Twoje serce mówi Ci, że okna mają być piękne.
Twój rozum mówi, że muszą być energooszczędne, w dobrej cenie i na długie lata.
Zrelaksuj się…
Okna z profili REHAU spełnią wszystkie Twoje kryteria.
Okna idealnie wyprofilowane.

Okna to coś więcej niż tylko widok na zewnątrz

Dzięki dobrze dobranym oknom możesz na co dzień w pełni korzystać z uroków Twojego mieszkania.
Nie szukaj kompromisów, postaw na perfekcyjne rozwiązania oraz jakość, które zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo na lata.

Zainwestuj w Twoją przyszłość

Stosując nowoczesne technologie w Twoim domu, już dziś możesz spełnić wymagania stawiane przyszłości. Sprawdź, jakie korzyści dają Ci okna i drzwi z systemów REHAU.

 

VEKA

okna premium

 • Ultranowoczesny system profili okiennych VEKA ARTLINE z PVC to przełomowa pod względem funkcjonalności i wzornictwa propozycja. Jego wyróżniającą cechą jest tzw. optyka przeszkleń bezramowych, czyli taka konstrukcja profili, która polega, analizując wygląd fasady zewnętrznej, na optycznym ukryciu ramy skrzydła za ramą ościeżnicy, a następnie możliwości niemal całkowitego ukrycia ramy ościeżnicy za ociepleniem budynku (wykonanym np. ze styropianiu). W efekcie uzyskuje się okna o niemal niewidocznych od zewnątrz ramach i olbrzymich w stosunku do tradycyjnych systemów okiennych powierzchniach przeszklenia. Tak purystyczny pod względem wzorniczym system stanowi ważny wkład w czystość architektury i to nie tylko w odniesieniu do nowego budownictwa, lecz również przy renowacji starych obiektów.
 • Wybór profili okiennych

  Kryteria ważne przy wyborze profili okiennych

  • światowa marka, za którą stoi wieloletnie doświadczenie potwierdzone doskonałą opinią rynku
  • komplet certyfikatów od niezależnych instytucji państwowych i badawczych, polskich i zagranicznych
  • Atest Państwowego Zakładu Higieny
  • Certyfikat Przeciwpożarowy CNBOP
  • Europejski Znak CE, czyli Europejska Norma PN-EN 14351-1
  • Certyfikat ISO 9001:2008