PARAPETY

Parapety Białystok – Mat – Pol

Parapety i blaty

Trwałe i estetyczne parapety zewnętrzne

 

Parapet jest swoistą kropką nad „i”, bez której montaż okna trudno byłoby uznać za zakończony. W ofercie firmy Mat-Pol Białystok znajdziecie Państwo bogaty wybór parapetów w różnych wzorach i kolorach. W asortymencie posiadamy parapety stalowe, aluminiowe i blaszane, a także parapety z tworzyw sztucznych, konglomeratów kamiennych oraz drewna. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta parapetów zewnętrznych firmy Mat-Pol Białystok to przede wszystkim rozwiązania niezwykle trwałe i odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, skoki temperatur, deszcz czy wilgoć. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości parapety stalowe i aluminiowe oraz niezwykle efektowne parapety zewnętrzne z konglomeratu.

Oryginalne i efektowne parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne dostępne w ofercie firmy Mat-Pol Białystok to głównie rozwiązania, których producenci postawili na efekt wizualny idący w parze z podwyższoną odpornością na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, przede wszystkim zarysowania. W sprzedaży posiadamy bogaty wybór parapetów z różnych tworzyw – wewnętrzne parapety z tworzyw sztucznych, niezwykle efektowne i łatwe do utrzymania w czystości parapety kamienne i z konglomeratu oraz tradycyjne parapety drewniane.

Zarówno parapety zewnętrzne, jak i wewnętrzne oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Oferta obejmuje wykonanie usługi na terenie miasta Białystok oraz w każdym innym mieście w kraju

 

 

Parapety PCV

 

Zwieńczeniem fachowego montażu okna jest wyposażenie go w odpowiedni parapet. Oferujemy parapety stalowe, aluminiowe, blaszane, plastikowe, z konglomeratu, płyty wiórowej itp.

 

 

TEWAR

parapety Białystok

parapety

parapety Mat-Pol