ROLETY

Rolety fasadowe Białystok – Mat – Pol

Rolety Białystok

Nasza firma Mat – Pol jest liderem w produkcji i montażu rolet w Białymstoku. Spełniamy oczekiwania naszych klientów od ponad 20 lat. Cieszymy się przy tym ich zadowoleniem i zaufaniem. Oferujemy rolety w Białymstoku, jednak świadczymy usługi również dla klientów z całej Polski. Wyróżnia nas jakość i rzetelność, dlatego tak wiele osób skorzystało z naszej oferty montażu rolet w Białymstoku, gdzie znajduje się nasza firma, jak i całym kraju.

Rolety są alternatywą dla niezastąpionych dotychczas żaluzji. Zdobywają coraz większe grono zwolenników. Są one coraz częściej wybieranym elementem osłaniającym okna. Od żaluzji różnią się tym, że nie są podzielone na pasy pionowe bądź poziome, a całym materiałem, dopasowanym do rozmiaru okna.

Mat – Pol Rolety Białystok, oferuje dwa typy rolet: wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze są popularne dla okien tradycyjnych, różnowymiarowych, natomiast drugi typ, to rolety dla dużych powierzchni okiennych.

 

Mat-Pol Rolety Białystok posiada w swojej ofercie następujące produkty:

 

Rolety wewnętrzne:

– w kasecie

Roleta jest schowana w tak zwanej ,,kasecie”, która u swego dołu ma otwór, przez który materiał może być swobodnie wysuwany. Kiedy jednak odsłaniamy okna, cały materiał rolety chowa się w tej właśnie kasecie, dzięki czemu roleta jest chroniona i nie może ulec uszkodzeniu.

dzień & noc

Jest to rozwiązanie dla osób, które lubią, żeby zewnętrzne światło cały czas wpadało do ich mieszkania. Rolety te są ciągłym materiałem, jednak zbudowanym na zasadzie pasów, z czego jeden jest ciemny, nieprzepuszczający światła, drugi jaśniejszy i tak naprzemiennie.

– maty bambusowe

Taki typ rolet jest najczęściej wykorzystywany jako osłona okien kuchennych. Bambusowa struktura nadaje nieco orientalnego, afrykańskiego charakteru. Dodatkowo, dzięki swojej delikatnej fakturze, pozwala dostawać się światłu do pomieszczenia przez cały czas.

– wolnowiszące

To najpopularniejszy typ rolet. W Białymstoku, skąd mamy najwięcej klientów, jest elementem wystroju niemal każdego mieszkania. Roleta zamieszczona jest na nieosłoniętej niczym kolbie, dlatego manewrowanie nią jest łatwe i przyjemne.

– rzymskie

Ten typ rolet cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to innowacyjny i nowoczesny rodzaj rolet, nadający niepowtarzalnego charakteru wnętrzom. Nie jest on mocowany na kolbie, jak większość rolet, a mocowany jest na rzep do rynny górnej.

Rolety zewnętrzne:

Ten typ rolet ma wiele zastosowań. Mocowane na zewnątrz powierzchni okiennych mogą zapobiegać nagrzewaniu się pomieszczenia latem i utratą jego ciepła zimą. Dzięki temu zmieszają zużycie energii: latem – chłodzenie, zimą – ogrzewanie. Dodatkowo minimalizują hałas, a także stanowią zabezpieczenie antywłamaniowe.