ŻALUZJE

Żaluzje, rolety fasadowe – Białystok

Żaluzje poziome

Mat-Pol Żaluzje Białystok szczyci się produkcją od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie i szacunek wielu klientów. Z naszych rozwiązań korzystają nie tylko klienci z terenu miasta Białystok, ale również użytkownicy z całej Polski. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Żaluzje oraz rolety fasadowe stanowią niezbędny element wyposażenia obiektów mieszkalnych oraz użytkowych. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i prywatność. Rolety fasadowe i żaluzje to także interesujący element aranżacji wnętrza, który nada twojej przestrzeni nowego znaczenia. Nasza firma posiada najlepsze żaluzje w Białystoku, przystosowane do różnego rodzaju przestrzeni. Nasze żaluzje, są wykonane z różnego rodzaju materiałów, które możesz dostosować do posiadanej przez siebie powierzchni.

Oferta Mat-Pol Białystok obejmuje:

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli domków jednorodzinnych. Równie dobrze sprawdzają się także w mieszkaniach. Łącząc w sobie tradycję i nowoczesność nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

– Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane to najpowszechniejszy, a zarazem najwygodniejszy system żaluzji. Pozwala na odsłonięcie dowolnej części okna, bez konieczności odkrycia jego całości. Żaluzje plisowane można montować na oknach różnego typu.

– Żaluzje panelowe

Żaluzje panelowe to system sterowanych ręcznie żaluzji pionowych. Ten typ żaluzji szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku dużych okien. W ofercie firmy Mat-Pol Białystok znajdziecie Państwo żaluzje poziome wykonane z różnych materiałów: tkanina, wojen paper, strings i tkanina Laser Cut. Dodatkowo – dla wygody użytkowników – system panelowe wyposażamy w specjalne instalacje uchwytów magnetycznych.

– Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe to system wyposażony w funkcję sterowania automatycznego, który idealnie sprawdza się w obiektach użytkowych – biurach, sklepach i lokalach usługowych. W asortymencie Mat-Pol Białystok znajdziecie Państwo żaluzje pionowe z różnych materiałów: tkaniny, PVC, drewna i stringsu.

– Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe znane również jako rolety fasadowe to system przeznaczone do stosowania w dużych otworach okiennych lub fasadach. Doskonale blokują dopływ światła z zewnątrz, gdyż wykonane są z aluminiowych, płaskich listew ruchomych, o grubości 0,42 mm. Nadają ciekawego i niepowtarzalnego wyglądu obiektowi, w którym są zamontowane. Ze względu na odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych rolety fasadowe można montować na zewnątrz budynków.